Арена

Цьогоріч VELOFORUM займає дві чудових локації!

Перший день #Велофорум2016 пройде у медіацентрі «Время»!

%d0%b2%d1%80%d0%b5%d0%bc%d1%8f-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d1%96%d0%b0%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80

Для другого та третього днів #Велофорум2016 гостинно відкриває свої двері Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДІ)

Медіацентр “Время”

Медіацентр “Время” – це сучасний майданчик для проведення конференцій, презентацій, круглих столів, тренінгів, вебінарів; для мультімедійних проектів та роботи творчих студій.
Медіацентр відкритий для співпраці у сфері культури, мистецтва, науки та освіти. Діє програма підтримки перспективних та соціально важливих громадських проектів.

Медіацентр “Время” розташований у самому центрі Харкова – вул. Сумська, 72, на 2 поверсі бізнес-центра Platinum Plaza.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДІ)

Заснований у 1930 році як Харківський автомобільно-дорожній інститут (ХАДІ), сьогодні Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДІ) – це потужний навчально-науково-виробничий комплекс, що включає школи, ліцеї, технічні училища, технікуми, промислові підприємства Харківщини і Східного регіону України, активно забезпечуючи глибоку інтеграцію науки з виробництвом.

ХНАДІ готує інженерів для автомобільної та дорожньо-будівельної галузей на факультетах: автомобільному, дорожньо-будівельному, механічному, мехатроніки транспортних засобів, управління та бізнесу, транспортних систем, заочного навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, а також на факультеті довузівської підготовки.

Завітайте на сайт ХНАДІ: http://www.khadi.kharkov.ua/home.html

ХНАДІ також розташований в цнтральній частині Харкова – вул. Ярослава Мудрого 25 (колишня Петровського)