Умови участі

Загальні умови участі у Велофорумі 2015

Кожна особа, яка має бажання взяти участь у Велофорумі в будь-якому статусі (учасник, доповідач, організатор чи співорганізатор, член АВК, представник організації-спонсора), має пройти наступні кроки:

 1. Заповнити реєстраційну форму
 2. Отримати електронною поштою підтвердження реєстрації
 3. Сплатити внесок за участь у конференції (або скористатись можливістю звільнення від реєстраційного внеску – деталі дивіться нижче) 
 4. Перевірити появу вашого прізвища на сторінці “Зареєстровані учасники”, що є підтвердженням реєстрації
 5. З’явитись на місце проведення конференції у зазначений час, отримати іменний бейдж та роздаткові матеріали, та насолоджуватись Велофорумом!

Учасники/-ці Велофоруму 2015 самостійно покривають свої транспортні видатки до та від Кривого рогу. Проживання зареєстрованих учасників оплачують організатори,

Реєстраційний внесок для участі в конфренції у 2015 складає:

 • за два дні конференції: 300 грн (при реєстрації після 3 жовтня: 400 грн)
 • за перший день конференції: 150 грн. (при реєстрації після 3 жовтня: 225 грн)

Реєстраційний внесок за два дні (300 грн) покриває:

 • участь в усіх сесіях конференції
 • участь в святковій вечері 10 жовтня
 • велосипедну екскурсію в другий день конференції (в т.ч. прокат велосипедів)
 • харчування: два обіди, одну вечерю та чотири перерви на каву

Реєстраційний внесок у сумі 150 грн покриває:

 • участь в сесіях першого дня конференції
 • харчування: один обід та дві переви на каву

Умови участі доповідачів та (спів)організаторів

Доповідачі та доповідачки пленарних сесій та паралельних секцій звільняються від сплати реєстраційного внеску та отримують відшкодування транспортних витрат у розмірі до 600 грн., за умови надання оригіналів квитків. Також їм забезпечується проживання в готелі (одна ніч у двомісному номері). Також від сплати реєстраційного внеску звільняються організатори, співорганізатори та волонтери конференції.

Можливість звільнення від сплати внеску для учасників

Організатори надають обмежену кількість місць на умовах звільнення від оплати внеску за участь у конференції. У першу чергу, ця ініціатива спрямована на:

 • членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва
 • представників органів місцевого самоврядування
 • членів громадських організацій або ініціативних груп, що підтримують розвиток велосипедного транспорту у малих та середніх містах
 • студентів та аспірантів, які спеціалізуються на питаннях транспорту

Перелік не є вичерпним. Рішення про звільнення від сплати внеску прийматиметься на основі коротких мотиваційних листів потенційних учасників/-ць. Усі учасники/-ці, яких було звільнено від сплати внеску за участь у конференції, мають перерахувати заставу у розмірі 150 грн, яка буде повернена у момент реєстрації на місці проведення конференції. У випадку відсутності на конференції сума застави не повертається.

Якщо Ви бажаєте бути серед учасників/-ць конференції, які звільняються від сплати внеску за участь, будь ласка, заповніть відповідний блок реєстраційної форми.

Умови відмови від участі

Зареєстровані учасники мають можливість відмовитись від участі після сплати внеску (або застави) за участь у конференції. Повернення внеску/застави відбувається за такими правилами:

 • За умови повідомлення до 15 вересня включно, повертається 90% внеску;
 • За умови повідомлення до 5 жовтня включно, повертається 50% внеску;
 • Якщо Ви повідомляєте про відмову брати участь у Велофорумі після 5 жовтня, реєстраційний внесок (або застава) не повертаються.

Повідомлення про відмову від участі прохання надсилати на електронну пошту viktor{a}zagreba.com з темою листа “Відмова від участі у Велофорумі”.

А тепер, нарешті, пропонуємо перейти до ==> РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ<==

До зустрічі в Кривому Розі!

І не забудьте розповісти про вашу реєстрацію своїм друзям на Фейсбуку! :-)