Про Велофорум

Veloforum — це єдина в Україні конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Тема Veloforum 2020: «‎Велотуризм — запорука сталого розвитку територій».

Основні цільові групи конференції: громадський сектор, бізнес, органи місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Організаторами Veloforum 2020 є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Центр соціальних та ділових ініціатив  та Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» .

У 2020 році Veloforum відбудеться в Ужгороді як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території».

Проєкт «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

У 2019 році 11-й Veloforum відбувся у Вінниці, де зібрав понад 200 учасниць та доповідачів з 5 країн. У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Найкращі моменти Велофоруму 2019 у Вінниці

У минулому конференцію Veloforum підтримували Європейський Союз, Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Європейська федерація велосипедистів та інші організації. У 2014-2016 роках Veloforum проходив у межах проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад», який мав на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.