Реєстрація

Реєстрація на Veloforum 2019 Vinnytsia

 

Загальні умови участі у Veloforum 2019

 1. Заповнити реєстраційну форму
 2. Отримати електронною поштою підтвердження реєстрації
 3. Сплатити внесок за участь у конференції (або скористатись можливістю звільнення від реєстраційного внеску – деталі дивіться нижче)
 4. З’явитись на місце проведення конференції у зазначений час, отримати іменний бейдж та роздаткові матеріали, та насолоджуватись Велофорумом!

Учасники/-ці Велофоруму 2019 самостійно покривають свої транспортні видатки до та від Вінниці.

Реєстраційний внесок для участі в конференції у 2019 році:
 • за всі дні конференції: 500 грн.
 • за один день конференції (на ваш вибір): 250 грн.
Реєстраційний внесок за всі дні конференції покриває:
 • участь в усіх сесіях конференції
 • участь у святковій вечері
 • велосипедну екскурсію (у т.ч. прокат велосипедів)
 • обіди та перерви на каву
Умови участі доповідачів, тьюторів, (спів)організаторів, модераторів та волонтерів

Доповідачі та доповідачки пленарних сесій та паралельних секцій, а також тьютори воркшопів оплачують зменшену суму реєстраційного внеску (250 грн) та отримують відшкодування транспортних витрат у розмірі до 800 грн за умови надання оригіналів квитків. Також їм забезпечується проживання у готелі (дві ночі у двомісному номері). Від сплати реєстраційного внеску звільняються організатори, співорганізатори, модератори та волонтери конференції.

Можливість звільнення від сплати внеску для учасників

Організатори надають обмежену кількість місць на умовах звільнення від оплати внеску за участь у конференції. У першу чергу, ця ініціатива спрямована на:

 • членів та волонтерів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»);
 • представників органів місцевого самоврядування;
 • членів громадських організацій або ініціативних груп, що підтримують розвиток велосипедного транспорту в малих та середніх містах;
 • студентів та аспірантів, які спеціалізуються на питаннях транспорту.

Перелік не є вичерпним. Рішення про звільнення від сплати внеску прийматиметься на основі коротких мотиваційних листів потенційних учасників/-ць. Усі учасники/-ці, яких було звільнено від сплати внеску за участь у конференції, мають перерахувати заставу у розмірі 500 грн, яка буде повернена у момент реєстрації на місці проведення конференції. У випадку відсутності на конференції сума застави не повертається.

Якщо Ви бажаєте бути серед учасників/-ць конференції, які звільняються від сплати внеску за участь, будь ласка, заповніть відповідний блок реєстраційної форми.

Умови відмови від участі

Зареєстровані учасники мають можливість відмовитись від участі після сплати внеску (або застави) за участь у конференції. Повернення внеску/застави відбувається за такими правилами:

 • За умови повідомлення до 1 вересня включно, повертається 90% внеску;
 • За умови повідомлення з 2 вересня по 14 вересня включно, повертається 50% внеску;
 • Якщо Ви повідомляєте про відмову брати участь у Велофорумі після 15 вересня, реєстраційний внесок (або застава) не повертаються.

Повідомлення про відмову від участі прохання надсилати на електронну пошту info@avk.org.ua з темою листа: Відмова від участі у Велофорумі.

 РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

До зустрічі на Veloforum 2019 у Вінниці!

…і не забудьте розповісти про вашу реєстрацію своїм друзям на Facebook!