Учасники Велофоруму-2012

  1. Олександр Іваніна, Полтавська обласна рада
  2. Дмитро Кір’якулов
  3. Юрій Репало, громадська організація “Велополтава”
  4. Валерій Нурумов, громадська організація “Велополтава”
  5. Кирило Савін, Представництво фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Київ
  6. Ірина Бондаренко, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  7. Дмитро Мусулега
  8. Олег Нагірняк, громадська організація “Клуб пригодницького туризму Інстинкт”, Трускавець
  9. Світлана Ширшова, Миргородський міськвиконком
  10. Андрій Одинцов
  11. Марія Корнієнко, громадська організація “Фрірайт”, Феодосія
  12. Русфет Кадиров
  13. Олексій Кушка, veliki.ua – перша українська мережа прокату велосипедів, Київ
  14. Ольга Єрошенко, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  15. Микола Вогник, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  16. Тамара Плешко, Республіканський комітет Автономної республіки Крим з транспорту та зв’язкуМолодіжний парламент при Голові Ради Міністрів АРК, Сімферополь
  17. Зоя Повшенко, Євпаторійська міська рада
  18. Юрій Мудрий, Німецьке товариство міжнародного співробітництва, Київ
  19. Олег Шмід, Львівська міська рада
  20. Віктор Подрезан, Комсомольська міська рада
  21. Сергій Шевський, Євпаторійська міська рада, головне управління інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків
  22. Ксенія Семенова, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”Український інформаційний центр велотранспорту
  23. Андрій Волинко, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  24. Ніка Ташмухамедова, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  25. Федір Плошай, Донецький міський виконавчий комітет
  26. Юрій Кліментенко, Херсонська міська рада
  27. Олексій Заболотний
  28. Дмитро Запорожець, громадська організація “Фрірайт”, Ялта
  29. Анрі Канунов, громадська організація “Фрірайт”, Ялта
  30. Ольга Пернацька, Проект ЄС/ПРООН “Підтримка регіонального розвитку Криму”
  31. Оксана Сєліна, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  32. Олеся Іщенко, Луганська міська рада
  33. Дмитро Александров, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  34. Сергій Стрельбицький, Євпаторійська міська рада
  35. Олександр Джулай, громадська організація “Міська євпаторійська бізнес-асоціація”
  36. Павло Мусаєв, євпаторійський велоклуб “Екстрім”
  37. Ігор Антонов, євпаторійський велоклуб “Ждант”
  38. Андрій Янович, громадська організація “Асоціація велосипедистів Тернополя”
  39. Дмитро Соляниченко, громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”
  40. Наталія Хромова, організаторка Велопарадів дівчат у Севастополі
  41. Олександр Ільченко, Департамент містобудування виконавчого комітету Черкаської міської Ради
  42. Владислав Савицький, фармацевтична корпорація “Артеріум”
  43. Ернест Сулейманов