Заявка на презентацію

Оргкомітет Шостої щорічної конференції “Велофорум”, що відбудеться у Львові 11-12 жовтня 2014 року, звертається до усіх зацікавлених осіб із України та інших країн із запрошенням подавати заявки для виголошення доповідей та представлення презентацій у рамках конференцій.

Наскрізною темою “Велофоруму” у 2014 році обрано велосипедну культуру. Доповідачі та учасники під час презентацій та дискусій спробують дослідити такі явища, як культура щоденного користування велосипедами в містах, культура відносин між велосипедистами і автомобілістами, велосипеди як частина урбан-культури, стереотипии і міфи про велосипед у місті, засоби впливу на ставлення людей до велосипеда у місті та інші.

Ключові теми “Велофоруму-2014”:

  1. ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ велосипедів в містах, в яких велосипедна інфраструктура відсутня або тільки з’являється;
  2. НЕВИДИМА ІНФРАСТРУКТУРА: створення дружніх до велосипедистів вулиць, районів і міст без відокремленої велосипедної інфраструктури і без коштів;
  3. ВІД МІСТА ДО МІСТА: далекосяжні велосипедні маршрути та міста, через які вони проходять; велосипед як рекреаційне знаряддя; велосипедна культура як елемент туристичної привабливості міст тощо.

Крім ключових тем та наскрізної теми, на конференції будуть представлені проекти, дослідження і найкращі практики й на інші теми, що стосуються велосипедного транспорту, такі як велосипедна інфраструктура (велодоріжки, велостоянки), інтеграція різних видів міського транспорту, безпека учасників руху на дорогах і вулицях, системи громадського велопрокату та інші.

Процес відбору

Перевага віддаватиметься доповідям і презентаціям, які:

  • відображають оголошену наскрізну тему і ключові теми конференції
  • базуються на практично втілених проектах та/або зібраних даних
  • можуть служити прикладом та натхненням для учасників і організацій з різних міст та країн.

Мови виступів: українська або англійська. Результати будуть повідомлені подавачам до 15.07.2014. Відібраним доповідачам організатори забезпечать проживання та харчування під час конференції, а також компенсацію витрат на проїзд (за потреби).