“Велофорум 2014” став великим успіхом! Понад 140 учасників, десятки якісних і надихаючих доповідей, захопливі дискусії, а також неймовірна погода та незабутні велосипедні екскурсії! Дякуємо всім, хто взяв участь і допомагав в організації цього дійства!

veloforum 2014

Після короткого перепочинку організатори старанно працюють, аби оформити результати конференції і викласти тут на сайті. Поки ми це робимо, ви маєте такі можливості:

  1. Почати дивитись презентації – ми заливаємо їх порціями на Slideshare і в кінці процесу системно опублікуємо на сайті. Поки що дивитись, що вже залито, можна тут.
  2. Насолоджуватись супер-класними фотографіями нашої офіційної фотографині, а також позначати в них себе і поширювати з друзями! 🙂 Фотострім на Facebook.
  3. Написати відгук про Велофорум і скинути його (або посилання на нього) організаторам. Які ідеї у вас з’явились для вашого міста? Яких крутих надихаючих людей зустріли на конференції? Які презентації були найбільш “очевідкривальні” чи “щелеповідпадальні”? Пишіть, нам все дуже цікаво!

Залишайтесь на зв’язку через наш фейсбук й заходьте на сайт за пару днів! 🙂

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *