Participants

List of participants of Veloforum-2018:

  1. Aleksander Wiącek (Lublin)
  2. Aleksandra Hotko (Minsk)
  3. Alina Skrebunova (Mogyliov)
  4. Aliona Goroshko (Kyiv)
  5. Alla Dahnovets (Sataniv)
  6. Anastasiia Makarenko (Kyiv)
  7. Andrii Grushko (Kyiv)
  8. Andrii Koman (Ivano-Frankivsk)
  9. Andrii Sorokin (Vinnytsia)
  10. Anna Atamanchuk (Kryvyi Rih)
  11. Anna Danylenko (Kyiv)
  12. Anna Maksymenko (Mykolaiv)
  13. Anna Ruban (Budapest)
  14. Anna Sotnikova (Lviv)
  15. Arina Orlova (Kryvyi Rih)
  16. Bohdan Lepiavko (Kyiv)
  17. Bohdan Pashkovskyi (Ivano-Frankivsk)
  18. Bohdan Staryk (Chernivtsi)
  19. Borys Andriichuk (Krasyliv)
  20. Dan Kollár (Bratislava)
  21. Denys Brazhnikov (Starobilsk)
  22. Denys Moliaka (Mykolaiv)
  23. Dmytro Uvarov (Kyiv)
  24. Ganna Dvorna (Zaporizhzhia)
  25. Ganna Grebennikova (Kyiv)
  26. Georgii Dzyvulskyi (Kreminna)
  27. Ihor Feryn (Slavske)
  28. Ihor Senchuk (Ivano-Frankivsk)
  29. Inna Chernoknyzhna (Mykolaivka)
  30. Iryna Korolchuk (Ivano-Frankivsk)
  31. Iryna Korolova (Myrnograd)
  32. Iryna Sadovnikova (Poltava)
  33. Iryna Yarko (Zaporizhzhia)
  34. Ivan Demchenko (Kostiantynivka)
  35. Ivan Gongalo (Rivne)
  36. Ivan Zinoviev (Yaremche)
  37. Jens Peter Hansen (Randers)
  38. Kateryna Alchynska (Odesa)
  39. Kateryna Lozovenko (Ivano-Frankivsk)
  40. Kateryna Pasikova (Sloviansk)
  41. Kateryna Shulha (Kyiv)
  42. Khrystyna Panchyshyn (Drohobych)
  43. Kristina Pankovetska (Zaporizhzhia)
  44. Krzysztof Kowalik (Lublin)
  45. Kseniia Semenova (Kyiv)
  46. Kyryl Novikov (Lviv)
  47. Lesia Loiko (Uzhhorod)
  48. Liudmyla Oliinyk (Myrhorod)
  49. Maksim Puchinsky (Minsk)
  50. Maksym Anoshka (Dobropillia)
  51. Maksym Terletskyi (Lviv)
  52. Mariana Shutko (Pomichna)
  53. Marianna Marshalenko (Kyiv)
  54. Marianna Smyrnova (Shchastia)
  55. Mariia Bunegra (Chernivtsi)
  56. Mariia Shenenko (Kyiv)
  57. Maryna Bludsha (Kyiv)
  58. Maryna Brazhnikova (Starobilsk)
  59. Maryna Pavlenok (Kyiv)
  60. Maryna Shkvyria (Drohobych)
  61. Maryna Zergani (Pyriatyn)
  62. Mykola Skuridin (Sievierodonetsk)
  63. Mykola Dorokhov (Kramatorsk)
  64. Mykola Liakhovych (Kyiv)
  65. Mykyta Biriukov (Mariupol)
  66. Myroslav Fedorkiv (Ivano-Frankivsk)
  67. Nadiia Kolesova (Zaporizhzhia)
  68. Nadzeya Bunta (Minsk)
  69. Nastassia Yancheuskaia (Minsk)
  70. Nataliia Kniazeva (Kyiv)
  71. Natalya Tarnavchyk-Chuhuievets (Lviv)
  72. Nazarii Rohiv (Ivano-Frankivsk)
  73. Oksana Myroshnychenko (Kyiv)
  74. Oksana Novoseletska (Sataniv)
  75. Oksana Tsymbalova (Odesa)
  76. Oleksandr Mashanov (Ivano-Frankivsk)
  77. Oleksandr Koroliov (Myrnograd)
  78. Oleksandr Pastukh (Radyvyliv)
  79. Oleksadr Prohorov (Odesa)
  80. Oleksandr Ruzhytskyi (Kyiv)
  81. Oleksandr Stetsiuk (Kyiv)
  82. Oleksandra Sladkova (Lviv)
  83. Oleksii Isaev (Odesa)
  84. Oleksii Kushka (Kyiv)
  85. Oleksii Kuzmin (Sloviansk)
  86. Olena Angelova (Kyiv)
  87. Olena Makhachek (Zhytomyr)
  88. Olha Tolmachova (Rubizhne)
  89. Orest Oleskiv (Lviv)
  90. Orysiia Syrotiuk (Radyvyliv)
  91. Ostap Budenkevych (Lviv)
  92. Ostap Sukhai (Lviv)
  93. Paval Garbunou (Minsk)
  94. Pavel Gaina (Nijmegen)
  95. Paweł Cal (Lublin)
  96. Pavlo Shadrin (Zaporizhzhia)
  97. Pavlo Syrvatka (Lviv)
  98. Robert Vengryn (Lviv)
  99. Roland Bairozian (Mykolaiv)
  100. Roman Maksymenko (Mykolaiv)
  101. Roman Saviak (Lviv)
  102. Roman Tyshkovets (Rivne)
  103. Roman Zablotskyi (Kryvyi Rih)
  104. Roman Zubachyk (Lviv)
  105. Romana Ruban (Kyiv)
  106. Ruslan Bohdanov (Biloziria)
  107. Ruslan Krietov (Mykolaiv)
  108. Semen Koshovatyi (Chernivtsi)
  109. Serhii Bessarab (Myrnograd)
  110. Serhii Lavryniuk (Biloziria)
  111. Serhii Maksymenko (Avdiivka)
  112. Serhii Musiienko (Korostyshiv)
  113. Serhii Shevchyk (Lokhvytsia)
  114. Serhii Shramko (Lokhvytsia)
  115. Serhii Vdovenko (Korostyshiv)
  116. Sofiia Skipa (Novopskov)
  117. Svetlana Korol (Gomel)
  118. Svitlana Feryn (Slavske)
  119. Svitlana Psariuk (Odesa)
  120. Svitlana Zhylina (Kyiv)
  121. Taras Grytsiuk (Kyiv)
  122. Tamila Kulpa (Pidberezh)
  123. Tatsiana Zharnasek (Minsk)
  124. Tetiana Chervenko (Novopskov)
  125. Tetiana Lebukhorska (Chernivtsi)
  126. Tetiana Lykhodid (Pomichna)
  127. Tetiana Usyk (Myrgorod)
  128. Torben Heinemann (Leipzig)
  129. Vadym Denysenko (Kyiv)
  130. Valentyna Pozniakova (Gomel)
  131. Valerii Begeiev (Dobropillia)
  132. Viktor Perlov (Vinnytsia)
  133. Viktor Zagreba (Ivano-Frankivsk)
  134. Viktoriia Bykovska (Mykolaivka)
  135. Viera Stupakova (Presov)
  136. Vitalii Gaidar (Poltava)
  137. Vitalii Gumeniuk (Krasyliv)
  138. Vitalii Matukhno (Lysychansk)
  139. Vitalii Rasstryha (Odesa)
  140. Volodymyr Bielov (Vinnytsia)
  141. Volodymyr Kirin (Odesa)
  142. Volodymyr Lykhovyd (Lviv)
  143. Volodymyr Onyshchuk (Koriukivka)
  144. Volodymyr Radevych (Ivano-Frankivsk)
  145. Volodymyr Volobuiev (Zaporizhzhia)
  146. Yevgenii Rudskii (Minsk)
  147. Yevgenii Haruzhyi (Minsk)
  148. Yana Bryk (Kyiv)
  149. Yanina Novak (Korostyshiv)
  150. Yevhen Honcharenko (Kyiv)
  151. Yuliia Kabushka (Pyriatyn)
  152. Yuliia Kozak (Chernivtsi)
  153. Yuliia Melnyk (Kyiv)
  154. Yuliia Yuzkiv (Vytvytsia)
  155. Yurii Lozovenko (Dnipro)
  156. Yurii Melnik (Minsk)
  157. Yurii Prazdnikov (Odesa)
  158. Yurii Sokolov (Sloviansk)
  159. Yurii Symchyn (Ivano-Frankivsk)
  160. Yurii Trembach (Kramatorsk)
  161. Zhanna Oliinyk (Chernivtsi)