Ми відкриваємо відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться 4-6 жовтня 2019 року у Вінниці!

 

 

Тема цьогорічного Велофоруму: “Велономіка — вплив велосипедного транспорту на економіку міст”. Яка користь від велосипеда українським містам і людям, які в них живуть? Який суспільний та економічний ефект від їзди на велосипеді та інвестицій у розвиток велоінфраструктури та/або інфраструктури для пішоходів?

Ми запрошуємо вас розказати про власні велопроекти та амбіції ваших міст у розвитку велотранспорту. Нам цікаві успішні історії; аналіз кейсів створеної велосипедної інфраструктури, в тому числі її планування і користування; висвітлення велотранспорту в ширшому контексті розвитку міст; презентації, що базуються на фактах, дослідженнях, найкращих практиках, посиланнях на першоджерела.

 

Якщо вам є чим поділитись — швидше заповнюйте анкету!

 

Особливо ми шукаємо:

1) презентації конкретних проектів, реалізованих або таких, що зараз реалізовуються;

2) аналіз комплексної проблеми, пропозиції дій стосовно неї;

3) висвітлення та порівняння іноземного чи українського досвіду з певної теми;

4) інші жанри, що будуть цікаві учасникам.

 

Презентації можуть бути присвячені велосипедній інфраструктурі та культурі, дослідженням, просвіті та промоції велосипедів, безпеці руху, велосипедам як інтегральній частині міської мобільності, велосипедному плануванню, інноваційним велосипедним рішенням, проектам публічно-приватного партнерства, проектам з розвитку велосипедного туризму, екології, технологій та іншим темам, що будуть цікаві аудиторії “Велофоруму”.

 

Нагадаємо, конференцію щороку відвідують:

– лідери і активісти громадських організацій, що просувають велосипеди як засіб пересування;

– представники органів місцевого самоврядування, переважно мерій міст;

– транспортні проектувальники та студенти;

– велосипедний та велосипедно-орієнтований бізнес.

 

Оргкомітет зберігає за собою право самостійно визначити формат і час вашої презентації, або відхилити презентацію без додаткових пояснень.

 

Дедлайн подачі заявок – 18 серпня 2019 року.

 

УВАГА: подання заявки на виступ не означає вашу реєстрацію на конференцію. Потенційним та підтвердженим доповідачам також необхідно зареєструватись.

 

Всі новини про конференцію ми будемо публікувати на офіційному сайті: www.veloforum.org, а також в соцмережах: Veloforum.

 

Veloforum — це щорічна міжнародна конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Взяти участь в конференції щороку запрошують журналістів, депутатів місцевих рад, представників та представниць виконавчих комітетів, що відповідають за транспортну, містобудівну та туристичну політику, співробітників та співробітниць комунальних підприємств. Організаторами Veloforum 2019 є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Вінницька міська рада та Інститут Розвитку Міст.