Про Велофорум

Veloforum — це єдина в Україні конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Тема Veloforum 2019: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на економіку міст».

Основні цільові групи конференції: громадський сектор, бізнес, органи місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Організаторами Veloforum 2019 є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Вінницька міська рада та Інститут Розвитку Міст.

Генеральний партнер події — Glovoapp Україна. Veloforum 2019 проходить за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Посольства Королівства Данії в Україні та Швейцарської Конфедерації. Партнером заходу є Nextbike Вінниця. Інформаційні партнери заходу — Eventssion та вінницький інформаційний портал Veжа.

У 2018 році 10-й Veloforum відбувся у Івано-Франківську, де зібрав понад 170 учасниць та доповідачів з 8 країн. Були представлені 54 населених пункти України. У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Найкращі моменти Велофоруму 2018 у Івано-Франківську

У минулому конференцію Veloforum підтримували Європейський Союз, Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Європейська федерація велосипедистів та інші організації. У 2014-2016 роках Veloforum проходив у межах проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад», який мав на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.