Зачекалися?

Veloforum Повертається!

4-6 жовтня у Вінниці ми будемо вчитись, обмінюватись досвідом, налагоджувати зв’язки, практикуватись, надихатись та, звичайно ж, відриватись!

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

 

 

Тема цьогорічного Велофоруму: “Велономіка – вплив велосипедного транспорту на економіку міст”. Ми запрошуємо фахівців, активістів та зацікавлених відвідати подію.

 

У 2018 році 10-й “Велофорум” відбувся у Івано-Франківську, де зібрав понад 170 учасниць та доповідачів з 8 країн. Були представлені 54 населених пункти України.   У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

 

Організаторами “Велофоруму” у 2019 році виступають U-Cycle (ГО “Асоціація велосипедистів Києва”) та Вінницька міська рада.

 

Ми постійно доповнюватимемо сайт і подію на Facebook новою інформацією про спікерів, активності та теми, слідкуйте за оновленнями!