Презентації учасників: Ірина Бондаренко

Чудова новина!

Ми нарешті видихнули після завершення Велофоруму 2016 і починаємо публікувати презентайції наших спікерів:)

Першою нашою спікеркою з далеких Сполучених Штатів є Ірина Бондаренко. Тема доповіді – Велосипедом по містечках Америки.

Насолоджуйтесь

 

 

Місце проведення: медіацентр Время

Перший день #Велофорум2016 пройде у медіацентрі Время!

логотип медіацентра Время

Медіацентр «Время» – це сучасний майданчик для проведення конференцій, презентацій, круглих столів, тренінгів, вебінарів; для мультімедійних проектів та роботи творчих студій.
Медіацентр відкритий для співпраці у сфері культури, мистецтва, науки та освіти. Діє програма підтримки перспективних та соціально важливих громадських проектів.

Відвідайте сайт медіацентру http://timeua.info/mediacenter/12-10-2016/all/

Медіацентр «Время» розташований у самому центрі Харкова – вул. Сумська, 72, на 2 поверсі бізнес-центра Platinum Plaza.

Харків обрано приймаючим містом Велофоруму-2016

У конкурсі на право проведення Велофоруму у 2016 році перемогу здобуло місто Харків. Харківські активісти вибороли це право у запеклому змаганні з містами Вінниця, Тернопіль, Миколаїв та Славутич (Київська обл.). Ми щиро вітаємо харків’ян з цим здобутком!

Заявку від міста Харкова подала громадська організація “Міські реформи”, яка заручилася підтримкою ГО “Харківський велосипедний союз”, ГО “Харківська спільнота велосипедистів любителів”, Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУСА) та Харківського національного автомобільно-дорожного університету (ХНАДУ). Активісти мають робочі стосунки з профільними підрозділами міської влади, зокрема Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту та Департаментом будівництва, архітектури та генерального плану Харківської міської ради. Також планується залучення Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу.

LopanStrelkaKharkovХарків – друге за чисельністю мешканців місто в Україні (1,45 млн), яке з 1919 по 1934 роки було столицею Української Радянської Соціалістичної Республіки. Місто має історичний центр, розвинену транспортну мережу та безліч місць відпочинку, в тому числі набережні і зелені зони вздовж річок Харків і Лопань.

Серед цікавих урбаністичних атракцій Харкова можна виділити селище ХТЗ, яке є реалізацією концепції соцмістечка, побудоване в 1930 році. Це місто-супутник тракторного заводу, що мало всю необхідну інфраструктуру для забезпечення побуту та розваг, а зараз є частиною міста Харків. Підвісна канатна дорога туристичний об’єкт та альтернативний вид транспорту, що поєднує спальний район та центр міста. Харківський велосипедний завод, на якому досі випускається легендарний велосипед “Україна”. Будівля Держпрому (1926-1928) у стилі конструктивізму, свого часу найвища споруда у світі.

Члени конкурсної комісії відзначили високу якість заявок від усіх міст, що подавалися на конкурс, особливо Тернополя і Миколаєва. Вони вдячні за заявки та заохочують ці та інші міста подаватись на наступний конкурс, який буде відкритий в кінці 2015 року.

Тим часом запрошуємо активістів, урбаністів, представників міських влад з усіх міст України і закордони подавати заявки для виступу чи презентації на Велофорум 2015, який відбудеться у Кривому Розі 10-11 жовтня.

Запрошення для доповідачів

Оргкомітет Шостої щорічної конференції “Велофорум”, що відбудеться у Львові 11-12 жовтня 2014 року, звертається до усіх зацікавлених осіб із України та інших країн із запрошенням подавати заявки для виголошення доповідей та представлення презентацій у рамках конференцій.

Наскрізною темою “Велофоруму” у 2014 році обрано велосипедну культуру. Доповідачі та учасники під час презентацій та дискусій спробують дослідити такі явища, як культура щоденного користування велосипедами в містах, культура відносин між велосипедистами і автомобілістами, велосипеди як частина урбан-культури, стереотипии і міфи про велосипед у місті, засоби впливу на ставлення людей до велосипеда у місті та інші.

Ключовими темами “Велофоруму-2014” обрано: (1) ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ велосипедів в містах, в яких велосипедна інфраструктура відсутня або тільки з’являється; (2) НЕВИДИМА ІНФРАСТРУКТУРА: створення дружніх до велосипедистів вулиць, районів і міст без відокремленої велосипедної інфраструктури і без коштів; (3) ВІД МІСТА ДО МІСТА: далекосяжні велосипедні маршрути та міста, через які вони проходять; велосипед як рекреаційне знаряддя; велосипедна культура як елемент туристичної привабливості міст тощо.

Крім ключових тем та наскрізної теми, на конференції будуть представлені проекти, дослідження і найкращі практики й на інші теми, що стосуються велосипедного транспорту, такі як велосипедна інфраструктура (велодоріжки, велостоянки), інтеграція різних видів міського транспорту, безпека учасників руху на дорогах і вулицях, системи громадського велопрокату та інші.

Оргкомітет запрошує охочих зробити доповідь чи презентацію подавати заявки шляхом заповнення електронної форми на сайті www.veloforum.org не пізніше 30 червня 2014 року.

Чекаємо на ваші заявки!